Рік надходження – 1998.
Дарунок дружини художника Стефанії Баляс (США). До України роботи Володимира Баляса привезли Тарас і Оксана Козбури (м. Лос-Анджелес, США). Окрім цієї роботи олією на полотні, в НаУКМА зберігаються 23 ліногравюри 64х46 см і 11 ліногравюр 24х30 см. Перша виставка творів В. Баляса відбулася у НаУКМА 31 серпня-18 вересня 1998 року.
Рік надходження – 1998.
Дарунок автора після персональної виставки «Віктор Рибачук. Живопис з приватних колекцій» в Галереї мистецтв НаУКМА (лютий 1998 року).
Ікона у металевих шатах, в позолоченій рамі та вмонтована у дерев'яний футляр (кіот). До рами прикріплені 4 металеві троянди - дарунок Вірі Вовк від її студентів з Університету Ріо-де-Жанейро. А також золота сережка - дарунок Вірі Вовк від Василя Барки.
Проведена реставрація кіоту.