Перегляд елементів (загалом 51)

  • Місце зберігання відповідний "Національний музей історії України"

К-3085_Плакета КМА.jpg
Рельєфне зображення Староакадемічного корпусу з написом «Київська академія» в обрамленні рослинного орнаменту.

К-3083_Плакета_Галшка.jpg
Рельєфне ростове зображення жінки у фас із двоповерховим навчальним корпусом Києво-Могилянської академії у руках. Ліворуч від неї – ваза зі стилістичним зображенням рослини.

К-2824_Плакета.jpg
Рельєфне зображення навчального корпусу КМА коричневого та зелено-брунатного кольору із написом «Акадємія Києво- Могилянська» та роки «1615/1817». Плакета із серії «Стародавня архітектура» української художниці-кераміста Галини Сильвестрівни…

СК-28_Кавалерідзе_Сковорода.jpg
Скульптура виготовлена Іваном Кавалерідзе на замовлення Державного історичного музею (тепер – НМІУ).

М-44 Василь Кочубей.jpg
Портрет генерального судді, випускника Києво-Могилянської академії Василя Кочубея був власністю київського міщанина Буренкова. У 1887 р. його куплено для Церковно-арехологічного музею при Київській духовній академії.

М-45_Портрет гетьмана Данила Апостола.jpg
Портрет був власністю київського міщанина Буренкова. У 1887 р. його куплено для Церховно-археологічного музею при Київській духовній академії. Після його розформування був у складі колекцій різних музеїв, тепер зберігається у Національному…

М-42_Портрет Павла Полуботка.jpg
Портрет був власністю київського міщанина Буренкова. У 1887 р. його куплено для Церковно-археологічного музею при Київській духовній академії.

М-300_Портрет гетьмана Івана Мазепи.jpg
Портрет подарував Церковно-археологічному музею дійсний член Церковно-Археологічного товариства при Київській духовній академії Віталій Фальковський у 1903 році. Після розформування перебував у різних музеях.

М-46_Портрет гетьмана Івана Мазепи.jpg
Імовірно, портрет є копією з гравійованого зображення гетьмана у виданнях Бантиша-Каменського першої пол. ХІХ ст. У 1887 році його куплено для Церковно-археологічного музею при Київській духовній академії.

М-28_Самойлович_Іван.jpg
Іван Самойловича у кафтані, з кольчугою та плащем – за типажем нагадує гравійоване зображення гетьмана у виданнях Бантиша-Каменського першої пол. ХІХ ст. З 1887 р. його викуплено для Церковно-археологічного музею при Київській духовній академії.
Вихідні формати

atom, dc-rdf, dcmes-xml, json, omeka-xml, rss2